FitKit Pixel

Classes Schedule

June, 2022
Monday
30
3 CLASSES
Monday, May 30, 2022
Фитнес 9AM - 10AM
Функционален тренинг 9AM - 10AM
Јога 9AM - 10AM
Tuesday
31
3 CLASSES
Tuesday, May 31, 2022
Фитнес 10AM - 11AM
Функционален тренинг 10AM - 11AM
Јога 10AM - 11AM
Wednesday
1
3 CLASSES
Wednesday, June 1, 2022
Пилатес 9AM - 10AM
Спа 9AM - 10AM
Пливање 9AM - 10AM
Thursday
2
3 CLASSES
Thursday, June 2, 2022
Пилатес 10AM - 11AM
Спа 10AM - 11AM
Пливање 10AM - 11AM
Friday
3
3 CLASSES
Friday, June 3, 2022
Фитнес 1PM - 2PM
Функционален тренинг 1PM - 2PM
Јога 1PM - 2PM
Saturday
4
3 CLASSES
Saturday, June 4, 2022
Пилатес 1PM - 2PM
Спа 1PM - 2PM
Пливање 1PM - 2PM
Sunday
5
NO CLASSES
Sunday, June 5, 2022
6
3 CLASSES
Monday, June 6, 2022
Фитнес 9AM - 10AM
Функционален тренинг 9AM - 10AM
Јога 9AM - 10AM
7
3 CLASSES
Tuesday, June 7, 2022
Фитнес 10AM - 11AM
Функционален тренинг 10AM - 11AM
Јога 10AM - 11AM
8
3 CLASSES
Wednesday, June 8, 2022
Пилатес 9AM - 10AM
Спа 9AM - 10AM
Пливање 9AM - 10AM
9
3 CLASSES
Thursday, June 9, 2022
Пилатес 10AM - 11AM
Спа 10AM - 11AM
Пливање 10AM - 11AM
10
3 CLASSES
Friday, June 10, 2022
Фитнес 1PM - 2PM
Функционален тренинг 1PM - 2PM
Јога 1PM - 2PM
11
3 CLASSES
Saturday, June 11, 2022
Пилатес 1PM - 2PM
Спа 1PM - 2PM
Пливање 1PM - 2PM
12
NO CLASSES
Sunday, June 12, 2022
13
3 CLASSES
Monday, June 13, 2022
Фитнес 9AM - 10AM
Функционален тренинг 9AM - 10AM
Јога 9AM - 10AM
14
3 CLASSES
Tuesday, June 14, 2022
Фитнес 10AM - 11AM
Функционален тренинг 10AM - 11AM
Јога 10AM - 11AM
15
3 CLASSES
Wednesday, June 15, 2022
Пилатес 9AM - 10AM
Спа 9AM - 10AM
Пливање 9AM - 10AM
16
3 CLASSES
Thursday, June 16, 2022
Пилатес 10AM - 11AM
Спа 10AM - 11AM
Пливање 10AM - 11AM
17
3 CLASSES
Friday, June 17, 2022
Фитнес 1PM - 2PM
Функционален тренинг 1PM - 2PM
Јога 1PM - 2PM
18
3 CLASSES
Saturday, June 18, 2022
Пилатес 1PM - 2PM
Спа 1PM - 2PM
Пливање 1PM - 2PM
19
NO CLASSES
Sunday, June 19, 2022
20
3 CLASSES
Monday, June 20, 2022
Фитнес 9AM - 10AM
Функционален тренинг 9AM - 10AM
Јога 9AM - 10AM
21
3 CLASSES
Tuesday, June 21, 2022
Фитнес 10AM - 11AM
Функционален тренинг 10AM - 11AM
Јога 10AM - 11AM
22
3 CLASSES
Wednesday, June 22, 2022
Пилатес 9AM - 10AM
Спа 9AM - 10AM
Пливање 9AM - 10AM
23
3 CLASSES
Thursday, June 23, 2022
Пилатес 10AM - 11AM
Спа 10AM - 11AM
Пливање 10AM - 11AM
24
3 CLASSES
Friday, June 24, 2022
Фитнес 1PM - 2PM
Функционален тренинг 1PM - 2PM
Јога 1PM - 2PM
25
3 CLASSES
Saturday, June 25, 2022
Пилатес 1PM - 2PM
Спа 1PM - 2PM
Пливање 1PM - 2PM
26
NO CLASSES
Sunday, June 26, 2022
27
3 CLASSES
Monday, June 27, 2022
Фитнес 9AM - 10AM
Функционален тренинг 9AM - 10AM
Јога 9AM - 10AM
28
3 CLASSES
Tuesday, June 28, 2022
Фитнес 10AM - 11AM
Функционален тренинг 10AM - 11AM
Јога 10AM - 11AM
29
3 CLASSES
Wednesday, June 29, 2022
Пилатес 9AM - 10AM
Спа 9AM - 10AM
Пливање 9AM - 10AM
30
3 CLASSES
Thursday, June 30, 2022
Пилатес 10AM - 11AM
Спа 10AM - 11AM
Пливање 10AM - 11AM
1
3 CLASSES
Friday, July 1, 2022
Фитнес 1PM - 2PM
Функционален тренинг 1PM - 2PM
Јога 1PM - 2PM
2
3 CLASSES
Saturday, July 2, 2022
Пилатес 1PM - 2PM
Спа 1PM - 2PM
Пливање 1PM - 2PM
3
NO CLASSES
Sunday, July 3, 2022