Fitkit Location

mondano-tenis

Виктор од Мондано Тенис Клуб: Уживајте во сончевите денови со добра партија тенис!

Поздраво срце, полесно трошење калории, подобрување на балансот и социјалната интеракција се само дел од придобивките што ќе ги добиеш тренирајќи во Мондано Тенис Клуб. […]

Виктор од Мондано Тенис Клуб: Уживајте во сончевите денови со добра партија тенис! Повеќе

delfy-spirit

Катерина од Delfy Spirit: Јогата е пат на еволуција на личноста

Речиси цела деценија, јога студиото Delfy Spirit им помага на своите јога практиканти да ги почувствуваат сите физички и ментални придобивки од јогата на своја

Катерина од Delfy Spirit: Јогата е пат на еволуција на личноста Повеќе

fitnes-revolucija

Давид од Фитнес Револуција: Тука сме за да ти помогнеме да го промениш својот живот

Ако бараш квалитетна тренинг програма предводена од професионални тренери, фитнес студиото на Фитнес Револуција е местото на кое што треба да му дадеш шанса. 💯

Давид од Фитнес Револуција: Тука сме за да ти помогнеме да го промениш својот живот Повеќе

body-art

Ангела од БодиАрт: Имаме клиенти кои за помалку од година ослабеле до 20 килограми

Дали сакаш да пробаш иновативен и ефикасен тренинг што ќе ти заштеди на време? ⏱️ Тимот на фитнес студиото БодиАрт ќе ти помогне во тоа!

Ангела од БодиАрт: Имаме клиенти кои за помалку од година ослабеле до 20 килограми Повеќе

Бушидо Доџо

Владимир од Бушидо Доџо: Боречките вештини се начин на живот, применливи во сите животни домени!

Повеќе од една деценија Академијата за боречки вештини, Бушидо Доџо ги поместува стандардите за тоа како се изучуваат боречките вештини како начин на живот преку

Владимир од Бушидо Доџо: Боречките вештини се начин на живот, применливи во сите животни домени! Повеќе

Physio-Vitality

Бојана од Physio Vitality: Научи да живееш живот без болка!

Physio Vitality е поинаков центар за физиотерапија. Ова е место каде што секој клиент добива персонализиран пристап и индивидуална поддршка за надминување на здравствените предизвици. 

Бојана од Physio Vitality: Научи да живееш живот без болка! Повеќе

mygym-fitkit

Александар од MyGym: Единствен начин да го повредиш телото, е ако не го користиш!

Фитнес центарот MyGym е урбана локација со модерно уредена сала по светски терк. ✨ Ова е место каде што љубителите на бодибилдингот и рекреативците имаат

Александар од MyGym: Единствен начин да го повредиш телото, е ако не го користиш! Повеќе

California Fittness Kumanovo

Исмаил од California Fitness Center: Ти си посилен отколку што мислиш!

Под мотото „Ти си посилен отколку што мислиш”, речиси една деценија, California Fitness Center од Куманово ги поместува стандардите за тоа како треба да изгледа

Исмаил од California Fitness Center: Ти си посилен отколку што мислиш! Повеќе

Марија од Pure: Во секој од нас лежи моќта да не се откажеме!

Ако сакаш да ја подобриш флексибилноста на мускулите и зглобовите, да ги ослободиш токсините, или да го зајакнеш и подмладиш телото, Hatha Vinyasa часовите со

Марија од Pure: Во секој од нас лежи моќта да не се откажеме! Повеќе

Tao Te studio

Теодора од Tao Te Studio: Нашите ученици се најголемата вредност која ја создаваме!

Ако бараш начин како да го пронајдеш својот “пат кон подоброто” преку јогата, студиото Тао Те ќе те пречека со раширени раце.🧘 Основано во мај

Теодора од Tao Te Studio: Нашите ученици се најголемата вредност која ја создаваме! Повеќе

Kensho Mind Hub

Kensho Mind Hub: Поинакво зен доживување во Македонија!

Ако бараш место каде што ќе можеш да пробаш разновидни холистички пристапи и да доживеш поразлично зен доживување, новотворениот Kensho Mind Hub е студиото кое

Kensho Mind Hub: Поинакво зен доживување во Македонија! Повеќе

SHE Ladies Fitness Center

Марија од SHE Ladies Fitness Center: Бидете своја најголема мотивација!

Ако си од Битола, сигурно си слушнал/а за SHE Ladies Fitness Center, студиото кое веќе 6 години им помага на битолчанките да имаат згодни тела.

Марија од SHE Ladies Fitness Center: Бидете своја најголема мотивација! Повеќе

јога-студио-ом

Силвана од Јога Студио ОМ: Јогиската пракса ќе ни помогне да сјае нашата вистинска природа!

Под мотото “The body is your temple. Keep it pure and clean for the soul to reside in!“, Јога Студиото ОМ веќе половина деценија им

Силвана од Јога Студио ОМ: Јогиската пракса ќе ни помогне да сјае нашата вистинска природа! Повеќе

Вики од Viola Beauty Center: На секој му треба квалитетно време издвоено за самиот себе!

Ако си од Битола, сигурно ти е добро познат спа и фитнес центарот Viola Beauty Center, којшто веќе 13 години им помага на Битолчани да

Вики од Viola Beauty Center: На секој му треба квалитетно време издвоено за самиот себе! Повеќе

Рената-Premium-Sport-Center

Рената од Premium Sport Center: Не споредувајте се со другите, имајте своја цел и замисла што сакате да постигнете!

Запознај ја Рената Младеновска, дел од тимот на Premium Sport Center која ги води пилатес и функционалните тренинзи, помагајќи им на вежбачите да си ја подобрат силата, флексибилноста и издржливоста.

Рената од Premium Sport Center: Не споредувајте се со другите, имајте своја цел и замисла што сакате да постигнете! Повеќе

ZisGym: Местото каде што децата станаа мажи!

Кога ќе се спомене фитнес центар, првото нешто што им паѓа на памет на кавадарчани е ZisGym, современо фитнес студио лоцирано во срцето на Кавадарци.

ZisGym: Местото каде што децата станаа мажи! Повеќе

Мартин од Titan Pro: Боречките спортови ќе те научат дека не постојат тешки и несовладливи…

Последниов период, пандемијата ни покажа дека треба да посветуваме повеќе внимание на активниот живот и исфрлање на стресот и негативната енергија од нашиот организам. Еден

Мартин од Titan Pro: Боречките спортови ќе те научат дека не постојат тешки и несовладливи… Повеќе

Соња од Body & Beyond: Не дозволувајте стравот од Ковид-19 вирусот да ве отргне од здравиот…

Стомак или задник? Повеќе не мораш да избираш затоа што можеш да ги таргетираш сите мускулни групи со само една справа — пилатес справата Реформер. Вежбањето на

Соња од Body & Beyond: Не дозволувајте стравот од Ковид-19 вирусот да ве отргне од здравиот… Повеќе

Мејди од Star Gym: Наскоро очекувајте теретана и на отворено!

Модерен објект, опремен со стил, современи финтес справи и стотици задоволни клиенти. Со ова може да се пофали скопското студио Star Gym кое што веќе

Мејди од Star Gym: Наскоро очекувајте теретана и на отворено! Повеќе

Раде од Будо: Не мора да бидеш добар за да почнеш, но мора да почнеш за да бидеш добар!

Под мотото Не мора да бидеш добар за да почнеш, но мора да почнеш за да бидеш добар, спортскиот центар Будо од Велес, повторно се

Раде од Будо: Не мора да бидеш добар за да почнеш, но мора да почнеш за да бидеш добар! Повеќе

Драгана од Fierce Fitness: Истури му здрав ќотек на корона вирусот!

Место за исфрлање на целата негативна енергија и наталожениот стрес. Локација каде што со внимателно креирани тренинзи можеш да го обликуваш телото од соништата. Клуб

Драгана од Fierce Fitness: Истури му здрав ќотек на корона вирусот! Повеќе