Jaguar Taekwondo
![](https://fitkit.app/wp-content/uploads/2024/05/jgr-new-logo-w.png)
Η σχολή TaeKwonDo Jaguar λειτουργεί από το 1986 σε ιδιόκτητες υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις από κλιματιζόμενους χώρους που συνοδεύονται με νόμιμη άδεια λειτουργίας από την Νομαρχία Πειραιά. Η ακαδημία Ταεκβοντό Jaguar είναι μέλος στον Πανελλήνιο Σύνδεσμο Γυμναστηρίων, στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία (ETU) και στην Παγκόσμια Ομοσπονδία WTF (World Taekwondo Federation).
Στόχος της σχολής είναι η δημιουργία κορυφαίων αθλητών με ευγενή άμιλλα και υγιή ανταγωνισμό.