М или L претплата: Како да го избереш ФитКит пакетот што ти одговара најмногу?

fit-kit-pretplata

Ако вежбаш редовно или постојано сакаш да експериментираш со дисциплини, користењето на месечни фитнес пакети е дефинитивно исплатлива опција за тебе.

Но, како да знаеш која претплата најмногу ти се вклопува во начинот на вежбање и стилот на живот? 🤔

Зошто да избереш M претплата за користење на ФитКит апликацијата?

fit-kit-pretplata

Ако сакаш да експериментираш со најразлични дисциплини, со овој пакет, имаш на располагање неограничен број на посети на повеќе од 300 активности за вежбање како: Фитнес, Јога, Зумба, Пилатес, Аеробик, Кросфит, Кикбокс, Базен, Спа, Масажи и многу, многу други.

✅ Букирање по 1 термин дневно.

✅ Можеш неограничено да користиш услуги во вредност до 4 кредити со максимална дневна сума до 4 кредити или во превод неограничен пристап до Фитнес Парк, Палестра, Лимак, пливање и сè што значи вежбање.

Ако преферираш да вежбаш од дома, ќе имаш пристап до онлајн тренинзи во живо достапни на апликацијата и пристап до FitKit Plus видео програми за вежбање со наши локални тренери и неверојатни пакети што ти ставаат тренер и вежбална во твојот џеб.

Добиваш паричен ваучер до 6.000 денари што можеш да го искористиш за шопинг на спортска опрема кај ФитКит партнерите.

Ако платиш за цела година, добиваш 2 месеца гратис.

Зошто да избереш L претплата за користење на ФитКит апликацијата?

fit-kit-pretplata

Ако си веќе искусен вежбач и си спремен/a дополнително да се предизвикаш, нашиот ФитКит пакет L е дефинитивно за тебе.

Еве зошто:

Добиваш неограничени посети на СИТЕ активности за вежбање и спа третмани достапни во апликацијата. Можеш да букираш колку сакаш термини за Фитнес, Јога, Зумба, Пилатес, Аеробик, Кросфит, Кикбокс, Базен, Спа, Масажи и друго.

✅ Букирање по 2 термини дневно.

✅ Можеш неограничено да користиш услуги во вредност до 15 кредити со максимална дневна сума до 15 кредити.

Ако вежбаш од дома, добрата вест е дека ќе добиеш неограничен пристап до онлајн тренинзи во живо и пристап до FitKit Plus видео програми за вежбање што ти се достапни било кога и било каде да ти се појави желбата за вежбање.

Со оваа претплата, освен неограничен пристап до активности за вежбање и релаксација, добиваш и паричен ваучер до 21.000 денари што можеш да го искористиш да си купиш спортска опрема кај некој од ФитКит партнерите.

500 денари попуст за М или L претплата со VISA Gold или VISA Premium картичките

fit-kit-pretplata

Од неодамна, соработуваме со платежниот гигант VISA за промоција на активниот начин на живот и заштеда со секоја купена претплата. 

➡️ Почнувајќи од Април 2023 година, па заклучно до крајот на Септември 2023 година, ако купиш претплата М или L со картичките VISA Gold или VISA Premium, ќе добиеш 500 денари попуст на претплатата. 

Ете, повеќе немаш изговори да ја отвориш апликацијата и да ја избереш активноста што најмногу ти се вклопува во распоред и начин на живот. 

Те очекуваме! 🏋️

ФитКит e апликација која ти овозможува да вежбаш кога сакаш и каде сакаш, сега и со опција за закажување сесии со лиценциран психолог. 

ФитКит е и плFitKit logoатформа со видео програми за вежбање со твоите омилени ликови. Програмите можеш да ги отклучиш со твојата ФитКит претплата, со 15 кредити, 990 денари, или преку видеотеката на MaxTV. Апликацијата е достапна на PlayStore и AppStore