Имаш VISA Premium или Gold картичка? Еве како да заштедиш на вежбање

visa-fit-kit

Сите знаеме колку вежбањето е добро за менталното и физичко здравје. Но, дали има начин оваа активност да биде добра и за твојот паричник? 💰

Плаќањето членарина за фитнес центри може да биде прилично скапа инвестиција, особено ако плаќаш за цел месец, а не се појавуваш на тренинг поради некоја причина.

Како да најдеш активност што ти се допаѓа и паралелно да заштедиш пари на месечна членарина? 🤔

ФитКит + VISA Premium & Gold картички = 500 денари попуст на М или L месечна претплата

 

visa-fit-kit

Бидејќи сме свесни дека не секој може да си дозволи редовно да плаќа месечни членарини за да вежба, во соработка платежниот гигант VISA, започнавме кампања за промоција на активниот начин на живот. 🚀

Сите ФитКит корисници што ќе купат претплата М или L со картичките VISA Gold или VISA Premium, ќе добијат 500 денари попуст на претплатата. 

 

Ако се одлучиш за M претплата за користење на ФитКит апликацијата, еве што добиваш:

✅ Неограничен број на посети на повеќе од 300 активности за вежбање како: Фитнес, Јога, Зумба, Пилатес, Аеробик, Кросфит, Кикбокс, Базен, Спа, Масажи и многу, многу други.

✅ Букирање по 1 термин дневно.

✅ Неограничено користење услуги во вредност до 4 кредити со максимална дневна сума до 4 кредити (пример: неограничен пристап до Фитнес Парк, Палестра, Лимак, пливање и сè што значи вежбање).

✅ Пристап до онлајн тренинзи во живо достапни на апликацијата и пристап до FitKit Plus видео програми за вежбање со наши локални тренери.

✅ Паричен ваучер до 6.000 денари што можеш да го искористиш за шопинг на спортска опрема кај ФитКит партнерите.

✅ Со плаќање на М претплатите за цела година, добиваш 2 месеца вежбање гратис.

visa-fit-kit

Ако си веќе искусен вежбач и си спремен/a дополнително да се предизвикаш, еве што ќе ти овозможи L претплатата за користење на ФитКит апликацијата:

✅ Неограничени посети на СИТЕ активности за вежбање и спа третмани достапни во апликацијата за Фитнес, Јога, Зумба, Пилатес, Аеробик, Кросфит, Кикбокс, Базен, Спа, Масажи и друго.

✅ Букирање по 2 термини дневно.

✅ Неограничено користење на услуги во вредност до 15 кредити со максимална дневна сума до 15 кредити.

✅ Неограничен пристап до онлајн тренинзи во живо и пристап до FitKit Plus видео програми за вежбање што ти се достапни било кога и било каде.

✅ Паричен ваучер до 21.000 денари што можеш да го искористиш да си купиш спортска опрема кај некој од ФитКит партнерите.

✅ Со плаќање на L претплатите за цела година, добиваш 2 месеца вежбање гратис.

visa-fit-kit

⌛ Попустот за вежбање преку ФитКит ќе трае заклучно до крајот на Декември 2023 година! 

Ако имаш VISA Premium или Gold картичка, зграпчи го попустот и избери ја претплатата и активностите што најмногу ти се вклопуваат во распоред и начин на живот. 💪

Ако ти требаат било какви дополнителни информации за оваа промотивна понуда, пиши ни мејл на info@fitkit.app или контактирај нè на телефонскиот број 075 420 308.

Немаш повеќе изговори! Те очекуваме! 🏋️

ФитКит e апликација која ти овозможува да вежбаш кога сакаш и каде сакаш, сега и со опција за закажување сесии со лиценциран психолог. 

ФитКит е и плFitKit logoатформа со видео програми за вежбање со твоите омилени ликови. Програмите можеш да ги отклучиш со твојата ФитКит претплата, со 15 кредити, 990 денари, или преку видеотеката на MaxTV. Апликацијата е достапна на PlayStore и AppStore