Хотел Русија

Хотел Русија

Хотел Русија го има еден од најсовремените спа центри во градот со 22-метра долг базен, џакузи, топли лежалки, инфраред, финска сауна, турска, парна бања, фризерски и козметички услуги и голем број на масажи и третмани за лице за мажи и жени.

Хотел Русија нуди и модерен фитнес и аеробик центар што се наоѓа во склоп на Спортскиот центар Јане Сандански.

Contact info

Activities