Play Fit Move Wellness

Play Fit Move Wellness е современо велнес студио што располага со комплетно опремен СПА центар (базен,џакузи,турска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, топли кревети) и голем избор на масажи.

Дополнително, во центарот можеш да ги вежбаш и следниве дисциплини:

✅ Функционален тренинг
✅ Зумба
✅ Аеробик
✅ Пилатес

 

Contact info

Activities