Play Fit Move

Play Fit Move

Play Fit Move е современо велнес студио каде што можеш да ги вежбаш следниве дисциплини:

✅ Функционален тренинг
✅ Зумба
✅ Аеробик
✅ Пилатес

Дополнително, Play Fit Move располага и со комплетно опремен СПА центар (базен, џакузи, турска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, топли кревети) и голем избор на масажи.

Contact info

Activities