Локации

Локации кои нудат активности на ФитКит апликацијата

Gym Time

Gym Time

Gym Time современ центар за фитнес и бодибилдинг каде што со современи справи и реквизити и стручна помош на професионални фитнес тренери ќе ја зголемиш …

Gym Time Повеќе

Bodytech

BodyTech

BODYTEC студио за персонален тренинг засновано на ЕМС метод. Со внимателно дизајниран тренинг од само 20 минути, добиваш комплетен персонален тренинг за целото тело. Во …

BodyTech Повеќе

FIT

Fitness club FIT

Fitness club FIT е фитнес центар каде што ќе ги најдете сите потребни фитнес справи и реквизити за да си го обликувате телото од соништата. …

Fitness club FIT Повеќе

Fin Tech

Fit Tech Aerodrom

Fit Tech Aerodrom е специјализирано EMS студио што ја користи најсовремената опрема за EMS тренинзи со кои што со само 40 минути неделно можеш да …

Fit Tech Aerodrom Повеќе

Synergy

Synergy Fitness Spa

Synergy Fitness & Spa е комплетно нов начин на сфаќање на физичката активност, релаксацијата и уживањето во Скопје. Центарот е опремен со најсовремени апарати и …

Synergy Fitness Spa Повеќе

Pulse Fit Spa

Pulse Fitness & Spa

Лоцирано во срцето на градот Струмица, Pulse Fitness & Spa ја крена фитнес културата во Струмица на сосема едно ново и повисоко ниво, а фитнесот …

Pulse Fitness & Spa Повеќе

Miss Fit

MissFit

MissFit е единствениот фитнес центар за жени во земјава со мисија да те подготви за сите предизвици. Тренерите се секогаш спремни да помогнат со професионални …

MissFit Повеќе

Инфинити Козметички Салон

Infinity Salon

Козметичкиот салон Infinity од Куманово нуди врвни козметички услуги, а во фокусот се ставени депилацијата, средувањето на нокти и релакс масажите. Infinity е познат по …

Infinity Salon Повеќе

T-Yoga

T-Yoga

T-Yoga е едно од најиновативните јога студиа во Скопје предводено од Татијана Јанакиева, дологодишен јога инструктор. T-Yoga нуди внимателно дизајнирана програма за почетници и напредни …

T-Yoga Повеќе

Vibe and Flow

Vibe and Flow

Yoga Studio Vibe and Flow ќе ти овозможи едно уникатно искуство помагајќи ти да воспоставиш хармонија помеѓу умот и телото. Од јога часовите во Vibe …

Vibe and Flow Повеќе

BODY & BEYOND

Body & Beyond

Студиото Body&Beyond е единствено студио во земјава каде што може да вежбаш STOTT PILATES Reformer, најцелисходен и најефикасен тренинг на денешницата. Станува збор за пилатес …

Body & Beyond Повеќе

ATG Macedonia

ATG Macedonia

ATG Macedonia е фитнес центар фокусиран на ATG системот за вежбање, фитнес систем наменет исклучиво да ја намали болката и да ја зголеми физичката способност. …

ATG Macedonia Повеќе

Fit Mix Studio Trostjanska

Fit Mix Studio

Fit Mix Studio Trostjanska нуди уникатни функционални тренинзи во мали групи со зголемен фокус на секој вежбач поединечно. Тренинзите во Fit Mix Studio ќе ти …

Fit Mix Studio Повеќе

TITAN PRO

Titan Pro

Кик Бокс и Маи Таи клубот Titan Pro од Скопје покажа на дело дека еден фитнес клуб може успешно да се отвори и да функционира …

Titan Pro Повеќе

Спа Центар Дива

Дива

Спа центарот Дива од Куманово нуди широк избор на третмани што ќе го подобрат твојот изглед и ќе ти ја зголемат самодовербата. Центарот Дива е …

Дива Повеќе

PulseFit training

PulseFit Training

PulseFit Training ги поместуваат стандардите за функционални тренинзи во Скопје. Тренинзите ги комбинираат сите елементи  – сила, кондиција, експлозивност, брзина и издржливост. Функционалниот тренинг во …

PulseFit Training Повеќе

Ортомедика

Ортомедика

ПЗУ Ортомедика е една од водечките приватни специјалистички ординации по ортопедија во земјава, што ги нуди следниве услуги: ✅ Oртопедски прегледи и консултации; ✅ Ултразвучни …

Ортомедика Повеќе